Zakázková dřevovýroba od mistrů svého oboru

PETROF design

napište nám

ČSOB Hradec Králové

Projekt nové administrativní budovy ČSOB v Hradci Králové nás zaujal především svou nadčasovostí a důrazem na udržitelnost. Když jsme dostali příležitost být jeho součástí, byla to pro nás velká pocta a výzva zároveň.

Budovu jsme vybavili dýhovanými akustickými panely, které jsou výrazným estetickým i funkčním prvkem celého interiéru. Z naší dílny pochází také kruhový recepční pult ve vstupní hale.

Kuchyně Hradec Králové

Tento projekt kuchyně na míru jsme zrealizovali na základě zákazníkova vlastního návrhu. Celý prostor vyniká zejména celou řadou sofistikovaných detailů a exkluzivitou použitých materiálů.

Kuchyně je situována v koutu jinak širokého otevřeného prostoru sloužícího jako jídelna a obývací pokoj v přízemí prvorepublikové vily. Snahou zákazníka bylo pomocí použitých materiálů a tvarosloví jednotlivých funkčních prvků spojit ducha původní stavby s moderním pojetím designu a současnými technologickými možnostmi.
Prvky z frézovaného březového masivu se v celém interiéru opakují a tvoří tak vizuální materiálovou spojnici s dalšími prostory.

PETROF Gallery Hradec Králové

Unikátní projekt balkonu ve tvaru klavíru jsme realizovali v rámci přestavby staré výrobní haly na kulturní centrum PETROF Gallery. Obvod balkonu měří úctyhodných 18 metrů. V PETROF Gallery naleznete showroom s piany, hudební kavárnu a multifunkční halu až pro 500 osob. V roce 2018 získala budova PETROF Gallery ocenění Stavba roku Královéhradeckého kraje.

Pianobar Praha

Hlavním posláním piana je, aby po několik generací obohacovalo svým tónem naše životy. Nic ale netrvá věčně. Pokud už je piano příliš staré na to, aby bylo schopné spolehlivě fungovat, umíme jej přetvořit například na bar. Díky tomu může milovaný nástroj věrně sloužit svému majiteli další desetiletí.

Pekařství Hradec Králové

Pro nově otevřené pekařství v centru Hradce Králové jsme vyrobili prodejní pult ve tvaru
rohlíku, stojany na pečivo a posezení. Použili jsme dubové dřevo, které je dokončeno
olejovoskem. Hodnotu celého interiéru dotvořila vůně čerstvě upečeného chleba a spokojení
zákazníci.

Solitéry

V rámci PETROF Design jsme kromě celých interiérů schopni navrhnout a vyrobit i samostatné menší kusy nábytku a další doplňky. Ať už se jedná o luxusní šachové soupravy, exkluzivní humidory, kazety ve vysokém lesku nebo cokoliv jiného, naše vývojové oddělení je vám připraveno vyjít maximálně vstříc.

Rezonátor na mobil

Pasivní zesilovač zvuku určený pro mobilní telefony je dalším zástupcem solitérů, které jsme vytvořili pod hlavičkou PETROF Design. Rezonátor je vyroben ze stejného materiálu, ze kterého vyrábíme i ozvučné desky pro piana, tedy z rezonančního
smrku. Toto vysoce kvalitní, pomalu rostlé dřevo, se vyznačuje schopností zesilovat zvuk bez zkreslení.

Potěší především hudební nadšence, kteří se rádi obklopují
přírodními materiály a fascinují je akustické vlastnosti dřeva, stejně jako nás.