co vše umí petrof design

Ačkoliv jsou dvorním artiklem společnosti PETROF klavíry a pianina, na přání zákazníka jsme schopni vyrobit ze dřeva téměř cokoliv.

V rámci divize PETROF Design u nás vznikají luxusní interiéry domů, letadel i jachet, palubní desky aut, akustické panely do koncertních sálů i solitéry, jako jsou například kazety na cokoliv ve vysokém lesku, humidory a podobně.

Díky tomu mohou i lidé mimo hudební svět pocítit radost z výsledků práce našich zručných řemeslníků.

Hledáte pro svoje architektonické studio spolehlivého partnera pro dřevovýrobu? Jsme tu pro vás.

FAQ

Rádi pomůžeme vašemu záměru dát konkrétní podobu. Stejně jako při výrobě nástrojů chceme, aby naše dílo bylo vysoce funkční a zároveň estetické.

Při plánování vašeho projektu  proto myslíme na souhru všech aspektů tak, aby vznikl komplexní, funkční interiér, který neomrzí, naopak přináší stálou hodnotu a inspiraci

Výroba zakázky probíhá kompletně v dílnách PETROF v Hradci Králové, naši zkušení řemeslníci s mnohaletou praxí jsou zárukou precizního výsledku.

Umíme pracovat téměř s jakýmkoliv materiálem. Kromě tradičních materiálů a technik máme zkušenosti s intarzií, křišťálem, perletí, zlatem, japonskou technikou Maki-e i 145 milionů let starou fosilií.

Samozřejmostí je pak profesionální montáž přímo na místě určení.

Vytvoříme konkrétní návrh vaší realizace přesně dle vašich požadavků. 

Vybírat můžete ze široké nabídky materiálů té nejvyšší kvality i nepřeberného množství povrchových úprav.

Zakázka pro nás nekončí montáží. Jsme zvyklí, že naše nástroje zákazníci používají i sto let, během nichž poskytujeme nezbytný servis.

Stejně tak můžete počítat s naší pomocí i pro vaši zakázku.